Rzeczoznawcy

Rzeczoznawca Majątkowy

Elżbieta Hołda

tel.: 608 172 040
e-mail: elaholda@wp.pl

Rzeczoznawca Majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe od 2002 roku (nr uprawnień 3858). Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie w zakresie szacowania nieruchomości oraz mienia ruchomego. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplom magisterski z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu szacowania nieruchomości wraz z uzyskaniem uprawnień Rzeczoznawcy Majątkowego. Ukończyła Studium Języków Obcych i zdała egzaminy państwowy TELC stopnia B z języka włoskiego.

Absolwentka Studiów dziennych doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2007 obroniła tytuł doktora za rozprawą napisaną pod kierunkiem dziekana Prawa i Administracji prof. dr hab. Tadeusza Włudyki. Od kilkunastu lat pracuje jako rzeczoznawca majątkowych przy wycenie nieruchomości, wycenie nakładów budowlanych oraz wycenie mienia ruchomego, zajmuje się nieruchomościami o skomplikowanym stanie prawnym.

Jest autorką ponad tysiąca opinii sporządzonych na zlecenie sądów, banków, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Rzeczoznawca Majątkowy

Marek Wojtyna

tel.: 502 034 278
e-mail: m.wojtyna@epoczta.pl

Rzeczoznawca Majątkowy, członek Royal Institution of Chartered Surveyors (United Kingdom), MRICS.

Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie oraz przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu w zakresie szacowania nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, szacowania mienia ruchomego oraz kosztorysowania robót budowlano-montażowych.

Absolwent Politechniki Krakowskiej z tytułem mgr inż. budownictwa. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z tytułem inżyniera geodety.

Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Metody Wyceny Spółki Kapitałowej”. Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Analizy Statystyczne i Data Mining w Biznesie”.

Posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do projektowania obiektów budowlanych i uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi.

Jest autorem ponad tysiąca opinii sporządzonych na zlecenie sądów, banków, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

 

Kontakt

tel./fax: (12) 294 12 46

 

e-mail: elaholda@wp.pl
tel. 608-17-20-40

e-mail: m.wojtyna@epoczta.pl
tel. 502-034-278