Rzeczoznawcy

Rzeczoznawca Majątkowy

Elżbieta Hołda

tel.: 608 172 040
e-mail: elaholda@wp.pl

Rzeczoznawca Majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe od 2002 roku (nr uprawnień 3858). Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie w zakresie szacowania nieruchomości oraz mienia ruchomego. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplom magisterski z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra.

Ukończyła studia podyplomowe w Szkole głównej Handlowej z zakresu szacowania nieruchomości oraz uzyskała uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego w 2002 roku. Ukończyła studia podyplomowe w 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji UJ z zakresu Mediacji i innych metod alternatywnego rozwiązywania sporów. Posiada zdany egzaminy państwowy TELC stopnia B z języka włoskiego.

Jest jednym z założycieli oraz pełni funkcje wiceprezesa Krakowskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, a w 2023 roku otrzymała srebrną odznakę za zasługi na rzecz Polskiej Federacji Stowarzyszeń Majątkowych. Jest członkiem Komisji Uznania Zawodowego przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie.

Absolwentka Studiów dziennych doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2007 obroniła tytuł doktora za rozprawą napisaną pod kierunkiem dziekana Prawa i Administracji prof. dr hab. Tadeusza Włudyki. Od kilkunastu lat pracuje jako rzeczoznawca majątkowych przy wycenie nieruchomości, wycenie nakładów budowlanych oraz wycenie mienia ruchomego, zajmuje się nieruchomościami o skomplikowanym stanie prawnym.
Jest autorką ponad tysiąca opinii sporządzonych na zlecenie sądów, banków, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Rzeczoznawca Majątkowy

Marek Wojtyna

tel.: 502 034 278
e-mail: m.wojtyna@epoczta.pl

Rzeczoznawca majątkowy, członek Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors ) z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Biegły Sądowy w zakresie szacowania nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, szacowania mienia ruchomego oraz kosztorysowania robót budowlano-montażowych.

Absolwent Politechniki Krakowskiej z tytułem mgr inż. budownictwa. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z tytułem inżyniera geodety. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość z tytułem magistra w dyscyplinie ekonomia i finanse.

Ukończył następujące dwusemestralne studia podyplomowe:
– Analityk Finansowy CFA® (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
– Metody Wyceny Spółki Kapitałowej (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)
– Analizy Statystyczne i Data Mining w Biznesie (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)

Posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do projektowania obiektów budowlanych i uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi.

Autor wielu opinii z zakresu wyceny nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, wyceny mienia ruchomego, szacowania wartości nakładów budowlanych.

 

Kontakt

tel. 730 172 040

 

e-mail: elaholda@wp.pl
tel. 608-17-20-40

e-mail: m.wojtyna@epoczta.pl
tel. 502-034-278